Osiedle w Nowej Wronie

Lokalizacja: Nowa Wrona

Autor: Katarzyna Kraczkowska

Inwestor: prywatny

Projekt: 2019 – 2021

Realizacja: w trakcie realizacji

Szczegóły

Osiedle to wyróżnia znakomita lokalizacja. Blisko do Lotniska Modlin (15km), do miasta Płońsk (15km), a do drogi krajowej DK7 zaledwie 4km. Szkoła prywatna 1km, przychodnia lekarska 5km. W bliskiej odległości również takie atrakcje jak spływy kajakowe czy Plaża nad Wkrą (8km).

Wszystkie domy zostaną wykonane na podstawie tego samego projektu. Parter to przestronny salon wraz z kuchnią, 3 sypialnie, łazienka, wc, garderoba oraz kotłownia. Poddasze to około 80m2 do dowolnego zagospodarowania.
Domy, ulokowane na działkach od 1000 do 1150 m², mieszczą od 3 do 4 pokoi oraz poddasze z pełną swobodą aranżacji, co pozwala wygospodarować przestrzeń dla każdego z domowników według potrzeb. Każdy dom ma 2 miejsca postojowe przed budynkiem. Duże ogrody dają możliwość pełnego wykorzystania oraz docenienia walorów spokojnej okolicy.

Cały projekt składa się z ok. 45 nowych domów.

Osiedle to starannie zaprojektowany kompleks mieszkalny o wysokim standardzie. Dzięki ergonomicznym wnętrzom, materiałom najwyższej jakości, inwestycja jest idealną alternatywą dla rodzin marzących o domu blisko Warszawy położonym w zielonej i cichej okolicy.

Inwestycja jest kilkuetapowa. Etap I ma już pozwolenie na użytkowanie. Etap II jest w trakcie realizacji.